Armatura przemysłowa

Armatura przemysłowa Georg Fischer +GF+ Firma TAKO AR od wielu lat działa jako „PREMIUM Partner” firmy Georg Fischer na rynku instalacji przemysłowych i technologicznych z tworzyw sztucznych.

Tworzywa termoplastyczne już od dziesięcioleci znajdują szerokie zastosowanie przy budowie rurociągów. Używamy ich do transportu cieczy agresywnych i niebezpiecznych, mających zastosowanie w wielu procesach przemysłowych jak również w instalacjach wody chłodzącej. Trudne środowisko instalacji chemicznych i transportu chemikaliów stawia wysokie wymagania rurociągom w kategoriach niezawodności, bezpieczeństwa i konserwacji. Poprawnie dobrany system rur +GF+ eliminuje problemy związane z korozją. Wychodząc naprzeciw powyższym problemom, firma Tako AR proponuje Państwu systemy rurociągów i armaturę z tworzyw termoplastycznych takich jak: PE HD, PP, PVC-U, PVC-C, ABS, PVDF. W oferowanym przez Nas asortymencie firmy Georg Fischer znajdują się między innymi:
Rury, w tym rury transparentne,
Rury i kształtki systemu „rura w rurze”,
Kształtki systemu doczołowego,
Kształtki systemu nyplowo-mufowego,
Kształtki przejściowe i gwintowane,
Elementy do połączeń kołnierzowych,
Zawory: kulowe, membranowe, motylkowe, skośne, zwrotne,
Uchwyty,
Akcesoria.
Aby otrzymać ofertę cenowo-terminową na asortyment firmy Georg Fischer proszę o kontakt z nami, dane kontakowe dostępne są w zakładce kontakt.

JEŚLI ZAINTERESOWAŁA PAŃSTWA OFERTA FIRMY TAKO ARMATURA RUROCIĄGI SP. Z O.O. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.