Kontakt

Wrocław

Adres

ul. Pełczyńska 8, 51-180 Wrocław

Telefon

+48 71 372 68 50

E-mail

biuro@tako-ar.eu

DZIAŁ HANDLOWY

mgr inż. Katarzyna Brzozowska
kom. 607 173 193
katarzyna.brzozowska@tako-ar.eu

mgr inż. Jolanta Leoniak
kom 609 462 442
jolanta.leoniak@tako-ar.eu

Andrzej Pacyna
kom 603 442 542
export@tako-ar.eu

Magdalena Niemiec – Zastępca Dyrektora Inwestycji
kom 601 305 505
magda.niemiec@tako-ar.eu

Andrzej Pustelnik – Dyrektor Inwestycji
kom 601 164 184
andrzej.pustelnik@tako-ar.eu

Marcin Kryk – Dyrektor Handlowy, Prokurent
kom 607 337 327
marcin.kryk@tako-ar.eu

SERWIS I WYNAJEM ZGRZEWAREK

mgr inż. Jolanta Leoniak
kom 609 462 442
jolanta.leoniak@tako-ar.eu 

Paweł Winnicki – Serwisant
kom 691 626 326
serwis@tako-ar.eu

DZIAŁ PRODUKCJI

Zbigniew Polowczyk – Dyrektor Produkcji
kom  601 890 467
zbigniew.polowczyk@tako-ar.eu

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Agnieszka Bigaj – Główna Księgowa
kom  605 784 804
ksiegowosc@tako-ar.eu

Poznań

Adres

ul. Poznańska 22C,
62-080 Tarnowo Podgórne

Telefon

+48 61 656 67 70

E-mail

poznan@tako-ar.eu

DZIAŁ HANDLOWY

Joanna Baska-Lisiecka
kom 603 405 500
joanna.baska@tako-ar.eu

Tomasz Matuszek
kom 603 201 303
tomasz.matuszek@tako-ar.eu

Konrad Pawlak
kom 603 134 194
konrad.pawlak@tako-ar.eu

Marcin Pawelec
kom 607 264 284
marcin.pawelec@tako-ar.eu

Łukasz Olborski
kom 603 722 442
lukasz.olborski@tako-ar.eu

Przemysław Morawski – Dyrektor Oddziału, Prokurent
kom 603 410 450
przemyslaw.morawski@tako-ar.eu

WYNAJEM ZGRZEWAREK

Tomasz Matuszek
kom 603 201 303
tomasz.matuszek@tako-ar.eu

Joanna Baska-Lisiecka
kom 603 405 500
joanna.baska@tako-ar.eu

Wrocław

Adres

ul. Pełczyńska 8, 51-180 Wrocław

Telefon

+48 71 372 68 50

E-mail

biuro@tako-ar.eu

DZIAŁ HANDLOWY

mgr inż. Katarzyna Brzozowska
kom. 607 173 193
katarzyna.brzozowska@tako-ar.eu

mgr inż. Jolanta Leoniak
kom 609 462 442
jolanta.leoniak@tako-ar.eu

Andrzej Pacyna
kom 603 442 542
export@tako-ar.eu

Magdalena Niemiec – Zastępca Dyrektora Inwestycji
kom 601 305 505
magda.niemiec@tako-ar.eu

Andrzej Pustelnik – Dyrektor Inwestycji
kom 601 164 184
andrzej.pustelnik@tako-ar.eu

Marcin Kryk – Dyrektor Handlowy, Prokurent
kom 607 337 327
marcin.kryk@tako-ar.eu

SERWIS I WYNAJEM ZGRZEWAREK

mgr inż. Jolanta Leoniak
kom 609 462 442
jolanta.leoniak@tako-ar.eu 

Paweł Winnicki – Serwisant
kom 691 626 326
serwis@tako-ar.eu

DZIAŁ PRODUKCJI

Zbigniew Polowczyk – Dyrektor Produkcji
kom  601 890 467
zbigniew.polowczyk@tako-ar.eu

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Agnieszka Bigaj – Główna Księgowa
kom  605 784 804
ksiegowosc@tako-ar.eu

Poznań

Adres

ul. Poznańska 22C, 62-080 Tarnowo Podgórne

Telefon

+48 61 656 67 70

E-mail

poznan@tako-ar.eu

DZIAŁ HANDLOWY

Joanna Baska-Lisiecka
kom 603 405 500
joanna.baska@tako-ar.eu

Tomasz Matuszek
kom 603 201 303
tomasz.matuszek@tako-ar.eu

Konrad Pawlak
kom 603 134 194
konrad.pawlak@tako-ar.eu

Marcin Pawelec
kom 607 264 284
marcin.pawelec@tako-ar.eu

Łukasz Olborski
kom 603 722 442
lukasz.olborski@tako-ar.eu

Przemysław Morawski – Dyrektor Oddziału, Prokurent
kom 603 410 450
przemyslaw.morawski@tako-ar.eu

WYNAJEM ZGRZEWAREK

Tomasz Matuszek
kom 603 201 303
tomasz.matuszek@tako-ar.eu

Joanna Baska-Lisiecka
kom 603 405 500
joanna.baska@tako-ar.eu

JEŚLI ZAINTERESOWAŁA PAŃSTWA OFERTA FIRMY TAKO ARMATURA RUROCIĄGI SP. Z O.O. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.