Mufa elektrooporowa

Mufa elektrooporowa – skuteczne połączenie rur i naprawa kształtek polietylenowych

Jeżeli szukają Państwo innowacyjnych rozwiązań przy budowie instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, przeciwpożarowych lub gazowych, to z pewnością zainteresują Państwa produkty oferowane przez TAKO AR. Od ponad 20 lat jesteśmy liderem na rynku komponentów rurociągowych i zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości artykuły.

mufa elektrooporowa
mufa elektrooporowa

Zastosowania mufy elektrooporowej

Jednym z rekomendowanych przez naszych klientów produktów jest mufa elektrooporowa, której głównym zadaniem jest zapewnienie trwałego i wytrzymałego połączenia między dwoma rurami. Znajduje również zastosowanie w naprawie kształtek polietylenowych (PE). Mufy elektrooporowe są stosowane w wielu branżach dzięki możliwości wykonywania połączeń bez stosowania uchwytów unieruchamiających rury podczas zgrzewania

rury pe
Mufa elektrooporowa zgrzewanie

Czym wyróżnia się mufa elektrooporowa od TAKO AR?

Dlaczego warto wybrać mufę elektrooporową od naszej firmy? Przede wszystkim ze względu na najwyższą jakość materiałów, z których wykonywane są nasze produkty. Dostarczenie Państwu najwyższej jakości artykułów jest dla nas bardzo ważne, dlatego sprzedawane przez TAKO AR mufy elektrooporowe charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i korozję, co wpływa pozytywnie na długość okresu ich eksploatacji. Ponadto nasze mufy zapewniają wytrzymałe i trwałe połączenia poszczególnych fragmentów rurociągu dzięki dużej głębokości wsuwu. Rury łączy się metodą zgrzewania elektrooporowego.

rury pe
zgrzewanie rur pe

Oferta muf elektrooporowych od TAKO AR

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Znajdą tam Państwo bardzo duży wybór produktów niezbędnych do budowy instalacji rurociągowych, m.in. mufy elektrooporowe w różnych rozmiarach i o różnych właściwościach. W razie problemów z dobraniem odpowiednich komponentów do danego projektu rurociągu mogą Państwo skontaktować się z naszym zespołem. Specjaliści postarają się rozwiać Państwa wątpliwości i udzielić niezbędnych informacji.

mufa elektrooporowa

JEŚLI ZAINTERESOWAŁA PAŃSTWA OFERTA FIRMY TAKO ARMATURA RUROCIĄGI SP. Z O.O. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.