Kolano segmentowe

Kolana segmentowe od TAKO AR – klucz do bezpiecznej i efektywnej infrastruktury rurociągowej

Szukając elementów niezbędnych do budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i przeciwpożarowych, warto zwrócić uwagę na kolano segmentowe oferowane przez TAKO AR. Jesteśmy cenionym producentem i dystrybutorem wysokiej jakości produktów potrzebnych przy budowie wspomnianych sieci. W naszej ofercie znajdują się różne produkty, takie jak tuleje kołnierzowe, kształtki PE oraz mufy elektrooporowe, jednak to nasze kolana segmentowe szczególnie wyróżniają się pod względem jakości i niezawodności.

kolano segmentowe
kolano segmentowe

Dlaczego warto wybrać kolana segmentowe od TAKO AR?

Czym wyróżniają się nasze kolana segmentowe? Przede wszystkim są one wykonane metodą zgrzewania doczołowego z segmentów rur polietylenowych (PE). Ten innowacyjny proces łączenia gwarantuje trwałość i niezawodność naszych produktów. Kolano segmentowe od TAKO AR znajdzie zastosowanie w budowie rurociągów przesyłowych, służąc do transportu wody pitnej, ścieków komunalnych, ścieków przemysłowych oraz innych mediów, które nie reagują z polietylenem. Nasze kolana można łączyć, wykorzystując metodę zgrzewania doczołowego lub elektrooporowego, które daje większą elastyczność w zastosowaniach.

Dla kolana segmentowego zgodnie z normą PN-EN 12201-3 stosuje się odpowiednie współczynniki redukcji ciśnienia nominalnego, uwzględniając ciśnienie nominalne rury, z której kolano jest wykonane.

kolano segmentowe
Rury PE

Kolano segmentowe od TAKO AR – właściwości

Kolana segmentowe od TAKO AR mają wiele zalet, które przemawiają za ich wyborem. Przede wszystkim, dzięki zastosowaniu metody zgrzewania doczołowego, zapewniamy idealne dopasowanie i szczelność połączeń, eliminując ryzyko wycieków i uszkodzeń. Nasze kolana są odporne na korozję, co sprawia, że znajdą zastosowanie również przy budowie instalacji narażonych na zmienne warunki atmosferyczne.

Kolejną zaletą naszego produktu jest jego duża wytrzymałość mechaniczna.
Pozwala to na długotrwałą eksploatację rurociągu bez konieczności częstych napraw i konserwacji. Warto również podkreślić, że nasze kolana segmentowe są łatwe w montażu i demontażu, co przyspiesza proces instalacyjny i redukuje koszty. Dodatkowo są dostępne w szerokim wyborze rozmiarów i kątów, co umożliwia elastyczne dostosowanie do różnych projektów.

rury pe
Zgrzewanie rur pe

Oferta kolan segmentowych od TAKO AR

Jeśli szukają Państwo niezawodnego i trwałego elementu do budowy sieci rurociągowej, kolana segmentowe od TAKO AR są idealnym wyborem. Dzięki naszym produktom mogą mieć Państwo pewność, że instalacja będzie działała efektywnie i niezawodnie przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Oferujemy także szeroki wybór innych produktów, takich jak tuleje kołnierzowe, kształtki PE i mufy elektrooporowe, które mogą być doskonałym uzupełnieniem instalacji rurociągowej. Zapraszamy również do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie udzieli Państwu dodatkowych informacji na temat naszych produktów.

Kolano segmentowe

Tako AR – lider swojej branży

Wydaje się, że na rynku jest sporo elementów do budowy sieci wodno- kanalizacyjnych, ale tylko Tako AR gwarantuje najwyższą jakość dlatego nie czekaj i zamów już dzisiaj. Tako AR jako producent rozwiązań dla sieci wod-kan-gaz, jest jednym z najczęściej wybieranych parterów do inwestycji, które służą w życiu codziennym i przemyśle. Wysoka jakość wykonania, trwałe i odporne na zniszczenia materiały sprawiają, że produkty TAKO AR, w tym kształtki pe, mufy elektrooporowe, kołnierze stalowe czy zgrzewarki są często widoczne na budowach. Jesteśmy dumni z naszych produktów i historii jaką tworzy firma, ponieważ dla nas, każda inwestycja jest nowym rozdziałem. Dzięki temu możemy Państwu udowodnić, dlaczego to właśnie TAKO AR jest absolutnym liderem w swojej branży.

Stawiamy na jakość, ponieważ dla nas liczy się zadowolenie Klientów, dlatego zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania,  ponieważ jesteśmy tu dla Was!

JEŚLI ZAINTERESOWAŁA PAŃSTWA OFERTA FIRMY TAKO ARMATURA RUROCIĄGI SP. Z O.O. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.